Ulaşım
  0212 656 03 50
  info@tekprosis.com
Ulaşım
  0212 656 03 50
  info@tekprosis.com
  Kurumsal
         Hakkımızda
         Misyonumuz
         Vizyonumuz
  Hizmetlerimiz
         Kurumsal Bakım
         Danışmanlık
         Yazılım Çözümleri
         Web Tasarım
         Güvenlik Sistemleri
  Destek
         Programlar
         Servis Talebi
         Destek Talebi
         Nasıl Yaparım ?
  Bize Ulaşın
         İletişim
         Banka Bilgileri
  Mağaza
Ana Sayfa > Mikro Entegre Yazılım
Mikro V15 Serilerinde çalışan tek aktarım programı

Bir veritabanından diğer veritabanına istediğiniz verilerin aktarımlarını belirlenen evrak seri ve sıra numaraları ile güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İki veritabanı ile çalışan işletmelerde , evrak kayıtlarını her veritabanına ayrı ayrı işlemek ciddi problemlere sebep olmakla birlikte büyük zaman kaybı vermektedir.

Mikro Standart Ticari , Mikro Eko Ticari , Mikro Enerji ve Mikro ERP programlarında sorunsuz olarak çalışmaktadır. Mikroda bulunan verileriniz belirli tarih aralıkları ile Hedef ve Kaynak database belirlenerek aktarım yapılır. Mikro Aktarımları % 100 sorunsuz olarak çalışmaktadır ve isteğe bağlı olarak sonradan genel muhasebeye çevirebilir ayrıca (isteğe özel) genel muhasebe kayıtları da birlikte aktarılabilir.

Mikro içerisindeki (Stok,Cari,Çek,Senet,Banka,Personel) v.b tüm kartları ve bunlarla oluşan tüm hareketleri belirttiğiniz veritabanına tanımlayacağınız kriterlere göre Aktarıcı V2 ile rahat ve güvenli bir şekilde aktarım yapabilirsiniz.

Ayrıca farklı lokasyondaki sunucu bilgisayarınız üzerinden yada işletmeniz içindeki veritabanını uzak lokasyodaki bir sunucuya aktarabilirsiniz.
arena
art-sistem
denge
denge
draytek
eta
han
hp
kaspersky
microsoft
mikro
simet
spy
sql
ubiquiti
unifi
uranium