Tekprosis Bilgisayar

Yazılım Çözümleri


Yazilim çözümleri

Kurumsal Yazılım Çözümleri


Unutmayın! Hiçbir paket program sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamaz. Hazır yazılımlara şirketinizi uydurmaya çalışmak yerine kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanmış bir özel yazılım çözümüyle iş süreçlerinizi en verimli şekilde yürütün. Kurumsal yazılım çözümlerimizi ve referanslarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçin.


Web Yazılım & Tasarım


Kurumunuzun web sitesi tasarım, arayüz ve yazılımının tam anlamıyla kurumsal kimliğinizi ve ihtiyaçlarınızı yansıtması gerekmektedir. Aksi takdirde kurumsal bir görünüm oluşmayacak, tükecilerinizin gözünde kurum ve marka imajınız zedelenecektir.


Tekprosis olarak size kurumsal kimliğinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Dilerseniz biz analiz yapıp tespit edelim, dilerseniz siz ihtiyacınızı ve isteklerinizi iletin; gerisini profesyonel tasarım ekibimize bırakın. Size de sadece arkanıza yaslanıp rahatınıza bakmak kalsın.Mikro Danışmanlık

E-Ticaret


Şirketinize uygun bir e ticaret sitesi; büyümek, markalaşmak, kar marjı arttırmak, büyük kitlelere ulaşmak, hedef kitlenize doğrudan hitap etmek, günümüzde altın değerinde olan müşteri bilgi havuzları oluşturmak gibi birçok avantajı bünyesinde barındırır.


Biz, Tekprosis olarak tüm bunları kolayca yönetebileceğiniz, ürünlerinizi online olarak pazarlayabileceğiniz kullanıcı dostu sistemlerimizle yanınızdayız. İşinizi şansa değil profesyonel ellere emanet edin.


Sosyal Medya


Tüketicinize interaktif olarak ve doğrudan ulaşabileceğiniz bir ortam olan sosyal medya, günümüz tüketicilerinin bu portallarda fazla vakit geçirmesi yönünden sesinizi duyurmak için bulunmaz bir kaynaktır. Fakat sosyal medya sayfalarının başarılı biçimde tanıtımı, yönetimi ve kanalize edilmesi de bir o kadar meşakatli bir süreçtir.


Biz Tekprosis olarak bu süreci sizin yerinize takip ediyoruz. Facebook mağazaları, tanıtım takibi, otomatik ürün güncellemesi, 10.000- 100.000 beğeni ve daha birçok avantajı size sağlayabilmemiz için bize ulaşmanız yeterli.