Tekprosis Bilgisayar

Hakkımızda


Biz kimiz ?


Türkiye de hızla gelişen bilişim sektöründe tecrübeli ve dinamik kadrosu ile sektörde aranan firmalar arasında yer almayı kendisine ilke edinmiş Tekprosis Bilgisayar 2014 yılında kurulmuştur.


19 Yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe aktif rol oynayan Tekprosis Bilgisayar’ın kurucuları Siz değerli müşterilerinin çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılama hedefiyle çalışmakta olup müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir. Tam da bu sebepten dolayı 2014 yılında bir araya gelen Tekprosis Bilgisayar’ın kurucuları aynı çatı altında birleşme kararı alarak Tekprosis markası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.


Günümüzde, Üreticilerin Dünya pazarlarındaki payı büyütme mücadelesi, öncelikleri yeniden şekillendirmekte ve yeni düzende, satış sonrası müşteri memnuniyeti etkinliğinin önemini artırmaktadır.


Tekprosis Bilgisayar, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanındaki hizmet merkezleri ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.


Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, Türkiye’nin ve Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.


Firmamız, Türkiye’nin değişim ve gelişimine fayda sağlamanın yanı sıra, iş ortakları ile tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir teknoloji firması olma hedefiyle çalışmalarına devam edecektir.