Tekprosis Bilgisayar

Kurumsal


Tekprosis Hakkında


Türkiye'nin ilk ve öncü kurumsal- ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olan Mikro Yazılım A.Ş.'nin ve ETA Bilgisayar’ın kayıtlı iş ortakları arasında olan Tekprosis Bilgisayar % 100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Tekprosis Bilgisayar, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümesini sağlayacak nitelikte yazılımlar ile Müşteri’lerine özel çözümler sunmaktadır. Üstelik Tekprosis Bilgisayar'ın bilgi birikimi, danışmanlık çözümleri ve dinamik yapısı, Müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı başarmış ve bu başarıyı geçmişten günümüze devam ettirmektedir.

Tekprosis Çözümleri


Tekprosis Bilgisayar İş Ortaklığı çerçevesinde her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım A.Ş. ve ETA Bilgisayar ile birlikte, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması ( ERP – Enterprise Resource Planning ) çözümlerinin yanı sıra ; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar ile Müşteri’lerine çözümler sunmaktadır.

Ayrıca Tekprosis Bilgisayar, Bulut tabanlı özel yazılım çözümleri, İsteğe bağlı özel raporlar, Patron raporları ekranları, Üretim otomasyonu sahadan veri çekme ve işleme sistemleri, CRM Satış ve Pazarlama yazılımları - uygulamaları, Sanal sunucu hizmetleri, Domain ve Hosting hizmetleri, Kurumsal teknik servis hizmetleri ve Kurumsal danışmanlık hizmetleri gibi birçok alanda aktif olarak Müşteri’lerine çözümler sunmaktadır.

Tekprosis Çözümleri Üç Ana Grup Altında Birleşir

1. Küçük İşletmeler İçin Kullanımı Kolay Yazılım Çözümleri,

2. KOBİ'lere özel ERP, CRM, Bulut Yazılım, Finansal Yönetim ve Perakende Çözümleri,

3. Büyük Kurumlara Özel ERP, CRM, Bulut Yazılım, Üretim Otomasyon, Finansal Yönetim ve Perakende Çözümleri

Kalite Anlayışı ve Vizyonu


Sektöründe güvenirliliği esas alan, sahip olduğu kalite ve standartlarıyla alanında öncü bir firma olarak konumlanan Tekprosis Bilgisayar, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına sahiptir.
Tekprosis Bilgisayar, Müşteri’lerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları verir.
Tekprosis Bilgisayar, en ileri bilişim teknolojilerini kullanarak katma değerli yazılım ve donanım çözümleri sunan, değişimi yönlendiren, sürdürülebilir Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlayan birinci derecede tercih edilen bir firma olarak markalaşma vizyonuna sahiptir.