Kurumsal

Tekprosis’in kurumsal dünyasını keşfedin!

Tekprosİs hakkında

Müşteri merkezli hizmet

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal- ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olan Mikro Yazılım A.Ş.’nin ve ETA Bilgisayar’ın kayıtlı iş ortakları arasında olan Tekprosis Bilgisayar % 100 yerli sermaye ile kurulmuş bir şirkettir. Tekprosis Bilgisayar, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümesini sağlayacak nitelikte yazılımlar ile müşteri’lerine özel çözümler sunmaktadır. Üstelik Tekprosis Bilgisayar’ın bilgi birikimi, danışmanlık çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı başarmış ve bu başarıyı geçmişten günümüze devam ettirmektedir.

Tanıtım Filmi

Tekprosİs neler yapar

Çözüm odaklı teknoloji

Tekprosis Bilgisayar İş Ortaklığı çerçevesinde her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım A.Ş. ve ETA Bilgisayar ile birlikte, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması ( ERP – Enterprise Resource Planning ) çözümlerinin yanı sıra ; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar ile müşteri’lerine çözümler sunmaktadır.Ayrıca Tekprosis Bilgisayar, Bulut tabanlı özel yazılım çözümleri, İsteğe bağlı özel raporlar, Patron raporları ekranları, Üretim otomasyonu sahadan veri çekme ve işleme sistemleri, CRM Satış ve Pazarlama yazılımları - uygulamaları, Sanal sunucu hizmetleri, Domain ve Hosting hizmetleri, Kurumsal teknik servis hizmetleri ve Kurumsal danışmanlık hizmetleri gibi birçok alanda aktif olarak müşteri’lerine çözümler sunmaktadır.

Tekprosis Çözümleri Üç Ana Grup Altında Birleşir

Küçük İşletmeler İçin Kullanımı Kolay Yazılım Çözümleri

Büyük Kurumlara Özel ERP, CRM, Bulut Yazılım, Üretim Otomasyon, Finansal Yönetim ve Perakende Çözümleri

KOBİ’lere özel ERP, CRM, Bulut Yazılım, Finansal Yönetim ve Perakende Çözümleri

hİZMET sürecİMİZ

Keşif

Müşteri’lerimizin mevcut yapısını, yazılım ve donanım gereksinimlerini analiz ediyor, Müşteri’lerimizi tanıyor ve doğru bir şekilde yönlendiriyoruz.

Planlama

Doğru ve Müşteri odaklı yapılan keşifler sonucu Müşteri’lerimiz ile birlikte hedeflerimiz doğrultusunda planlamalar yapıp problemsiz ilerleme kaydediyoruz.

Uygulama

Hedeflere uygun planları; Tekprosis’in bilgi birikimi, çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı ve kusursuz saha tecrübesi ile sistematik bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Teslim

Üstlendiğimiz hiçbir işi projeyi teslim etmeden bırakmıyoruz. Hizmet verdiğimiz her müşterimiz gibi sizde Tekprosis deneyimini hissetmelisiniz.

TEKPROSİS YAZILIM

Program ihtiyacınız mı var?

O halde size en uygun programı bulalım

TARİHÇE

Tekprosisʼin kilometre taşları

2014

Uzun yıllardır sektör de bulunmasınınkendilerine kazandırmış olduğu üstün tecrübe ve bilgi birikimini siz değerli müşteri’lerimizin hizmetine sunmak amacı ile 2014 yılında kurulmuştur.

2018

Logosu ile sloganı ile renkleri ile hizmet ve kalite anlayışı ile ve kurumsallaşmanın kendisine kattığı tecrübe ve birikim ile köklü bir yapılanmaya gitmiştir.

BUGÜN

Tekprosis Bilgisayar, müşteri’lerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını analiz etmekte, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları vermekte, en ileri bilişim teknolojilerini kullanarak katma değerli yazılım ve donanım çözümleri sunmakta ve değişimi yönlendirmektedir.

YARIN

Sizlere verdiğimiz hizmetlerin devamlılığı ve kalitesinin artması için geçmişte ve günümüzde olduğu gibi gelecekte de var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Tekprosis deneyimi için bize ulaşın!